Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Конкурс за администратор

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyПет Юни 22, 2007 9:28 pm

Администраторите са хората с най-големи права и контрол във форумите. Те контролират всички функции и настройки на форума, което включва задаване на права, изгонване на потребители, създаване на потребителски групи и модератори, и т.н.. Освен това, те имат пълни модераторски права във всички форуми.

Който иска да стане админ да пише в тази тема като отговори на следните въпроси:
1.Защо искате да станете администратор?
2.Какво за теб е да си администратор?
3.Били ли сте администратор в други форуми?
4.Какво би променил във форума ако станеш админ и какво не???
5.Защо трябва да изберем теб за поста Razz

Май прекалих с въпросите ама карай Very Happy Laughing

Ако имате желание имате срок до 24.06.2007г.(23 включително) тоест имате 2 дни. ще избера най - много двама човека така че

УСПЕХ НА ЖЕЛАЕЩИТЕ


Последната промяна е направена от на Нед Юни 24, 2007 1:08 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyПет Юни 22, 2007 9:42 pm

1. Искам да стана администратор, защото просто има някой неща, който имат нужда от оправяне, а понякога искам да направя нова тема, и с нея се сещам за куп асоциации, и направо трябва да направя нов форум за тази цел! А ако съм администратор мога да го направя, и се надявам че като модератор сте доволни от поправките ми и кирилизирането ми!
2. За мен да си администратор е нещо мноого важно! И аз мога да поема тази отговорност, защото съм ежедневно във форума!
3. Била съм веднъж, но форума се разпадна и повече не го видях или намерих. Но имам много други собствени форуми, и в тях съм администратор, разбира се!
4.Може би само бих добавила още няколко категории, но според мен тук наистина НЯМА какво да си добавя! Ей този форум за мен е представата за най-готиния, който е възможно да бъде! Винаги съм искала такъв!
5.Според мен аз може би мога да бъда администратор, защото се надявам че ВИЕ сте харесали постъпките ми като модератор!
И последно бих искала да кажа, че ако ме изберат за администратор ще поискам само да стана такава от 3 юли, за да мога малко да се усъвършенствам, да посвикна с по-лесните задължения на модератор! И тогава да стана администратор, ако може! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyПет Юни 22, 2007 9:49 pm

1.Защо искате да станете администратор? -
Аз адски много харесвам този форум и много се привързах към него. Не съм планирала някакви промени и нямам точна причина за желанието си да стана админ...просто много харесвам форума ии де'а знам защо и аз. Laughing
2.Какво за теб е да си администратор? -
Да си администратор значи да поемеш отговорността за едно важно нещо,за едно общество може би което ще приижда с всеки изминал ден.
3.Били ли сте администратор в други форуми? -
Да била съм и все още съм. Но да не си помислите,че ще изнасям информация, не съм такава!
4.Какво би променил във форума ако станеш админ и какво не??? -
Не мисля,че бих променила нещо.Поне не и за сега.Харесва ми такъв! Но ако говорим с админката може и да измислим някаква промяна,работата винаги трябва да е задружна. Smile
5.Защо трябва да изберем теб за поста? -
Ооо избирайте,който желаете просто мисля,че всеки е забелязал действията ми в този форум.Дъжа правилата да са спазвани,давам обективното си мнение и интересни предложения Smile

Ами това е от мен.Не очаквам да съм избрана,но все пак трябва да пробваме,нали така?! Smile
Върнете се в началото Go down
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyСъб Юни 23, 2007 10:20 am

Вече имаме двама желаещи Wink

Blue Fairy написа:
а понякога искам да направя нова тема, и с нея се сещам за куп асоциации, и направо трябва да направя нов форум за тази цел!

Ако искате нови форуми или категории пишете няма никакав проблем да ви направя.Не се отнася само за Blue Fairy а за всички. Ако имате някакви идеи казвайте аз се чудя какви нови нвща да правя във форума така че идеите ви ще са много полезни Wink
Ет това е темата за предложения :
http://nelkalee.forumotion.com/Ca-oiooia-c1/Ioaaeea-f1/Ioaaeiaaiey-t115.htm
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyНед Юни 24, 2007 1:12 pm

Новия админ е DaMn`LaDy. Надявам се Blue Fairy да не се разсърди No

Честито на DaMn`LaDy
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyВто Юни 26, 2007 6:06 pm

О, не, спокойно, и без това нищо сега не ми върви с форумите, ноо аз си проверявам моя, а и без това сега не мога много работа да върша...
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
~Sweet_Angel~
Фен
Фен
~Sweet_Angel~


Брой мнения : 51
Age : 26
Registration date : 11.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyЧет Юли 12, 2007 2:59 pm

може ли да се запиша още? Sad
Върнете се в началото Go down
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyСъб Юли 14, 2007 7:04 pm

Ами не, изпусна срока, нои пък ако правим нещо подобно отново ще те имаме в предвид като желаещ Smile
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyПон Авг 06, 2007 12:37 pm

Mnogo lo6o vi se pi6e mili4ki!!!Az sum tuk!!!Kakvo tolkova mnogo protiv men imate q mi kajete sega!!!Kato 4eta mneniqta razbitram 4e imate ne6o protiv men!!!E znaete li az ne podkrepqh Nelka no ve4e sum na neina strana pisnami da kriq 4uvstvata si kato ne me haresvate za6o vob6e napravihte moderator!!!I da mi istriete mnenieto i da mi slojite ban 6e izleze 4e ste strahlkivci koito se opravqt samo s vlasta si!!!I znaete li 4e ako me mahnete ot moderatorskiq post nqma da me nagrubite za6oto az sikam da me mahnete ot moderatorskiq post za6oto ne jelaq da sum mejdu hora koito ne me haresvat,no vuporeki tova 6e vlizam v foruma dokato ne razre6im problema!!!Ot samoto na4alo kato se registrirh v foruma DaMn`LaDy si loi4e6e 4e ne me haresva!!!Nio i az ne qharesah no ne go pokazah a tq go pokazva i po tozi na4in kakto q karate nikoi nqma da vi haresva foruma vidqhte li kolko 4oveka v 4ata pisaha 4e ne go haresvat zna4i trqbva da napravite ne6o i pri men bee6 taka no az se popravih vzemete si pouka ikolko hora kazaha 4e drugiq vi forum e tumen e tumen e i naistina kakto kazva Nelka e kato za zatvornici!!!Mra4no ,tumno,gadno az i za tova ne vlizam i ne pi6a mnogo tam!!!DaMn`LaDy tebe mnogo hora ne tev haresvat ama da znae6 ima za6o pod miloto si ob]o dyrjanie ti si puska6 noltite kum nqkoi i vslu4aq bqh az i ako mi iztriete mnenieto a ne mi otgovorite to togva mnenieto mi za vas 6e e o6e po lo6o!!!
Върнете се в началото Go down
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyПон Авг 06, 2007 6:47 pm

†•ALeX`cOoL•† написа:
Mnogo lo6o vi se pi6e mili4ki!!!Az sum tuk!!!Kakvo tolkova mnogo protiv men imate q mi kajete sega!!!Kato 4eta mneniqta razbitram 4e imate ne6o protiv men!!!E znaete li az ne podkrepqh Nelka no ve4e sum na neina strana pisnami da kriq 4uvstvata si kato ne me haresvate za6o vob6e napravihte moderator!!!I da mi istriete mnenieto i da mi slojite ban 6e izleze 4e ste strahlkivci koito se opravqt samo s vlasta si!!!I znaete li 4e ako me mahnete ot moderatorskiq post nqma da me nagrubite za6oto az sikam da me mahnete ot moderatorskiq post za6oto ne jelaq da sum mejdu hora koito ne me haresvat,no vuporeki tova 6e vlizam v foruma dokato ne razre6im problema!!!Ot samoto na4alo kato se registrirh v foruma DaMn`LaDy si loi4e6e 4e ne me haresva!!!Nio i az ne qharesah no ne go pokazah a tq go pokazva i po tozi na4in kakto q karate nikoi nqma da vi haresva foruma vidqhte li kolko 4oveka v 4ata pisaha 4e ne go haresvat zna4i trqbva da napravite ne6o i pri men bee6 taka no az se popravih vzemete si pouka ikolko hora kazaha 4e drugiq vi forum e tumen e tumen e i naistina kakto kazva Nelka e kato za zatvornici!!!Mra4no ,tumno,gadno az i za tova ne vlizam i ne pi6a mnogo tam!!!DaMn`LaDy tebe mnogo hora ne tev haresvat ama da znae6 ima za6o pod miloto si ob]o dyrjanie ti si puska6 noltite kum nqkoi i vslu4aq bqh az i ako mi iztriete mnenieto a ne mi otgovorite to togva mnenieto mi za vas 6e e o6e po lo6o!!!

Alex, неразбирам какво ти става! Харесвам те наистина и мисля, че си достойна за поста си за да те махна. Наистина често не съм в настроение, но това не значи че не те харесвам. Не раздавай правосъдие без да знаеш какво се случва наистина. Винаги съм се държала приятелски с теб и нямам нищо против теб. Ако имаш нещо против мен кажи го на мен, не си го изкарвай на форума. И ако наистина е така кажи какво точно не ти харесва! Неразбирам какво ти стана така изведнъж, наистина не го очаквах. И тази Нелка, за която говориш не е админката нали?! Незнам какво става наистина и не мисля, че тук е мястото да изясняваме отношението ти към форума и мен. Ако искаш пиши по ЛС....
Върнете се в началото Go down
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyВто Авг 07, 2007 4:28 pm

Какво става тука???Защо се карате???
Плс някой да обясни
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyЧет Авг 09, 2007 12:14 pm

Нелке, не очаквам да разбереш много, аз изтрих повечето мнения. Когато се прибереш в Търговище ще ти обесня всичко в скайп. Обичкам те!
Върнете се в началото Go down
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор EmptyНед Авг 26, 2007 1:02 pm

Ок. заключвам темата
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
Sponsored content





Конкурс за администратор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за администратор   Конкурс за администратор Empty

Върнете се в началото Go down
 
Конкурс за администратор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: Кошче-
Идете на: