Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?

Go down 
+5
Lost_Angel
BeCaUsE I L{}vE YoU
Таря Турунен
~Bqsna*na*Bog~
nelka
9 posters

Имате ли пълно доверие на приятелите си
1. Да
Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Vote_lcap0%Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. Да, на тези, които го заслужават
Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Vote_lcap80%Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Vote_rcap
 80% [ 8 ]
3. Не
Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Vote_lcap20%Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Общо гласове : 10
 

АвторСъобщение
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyПет Юни 08, 2007 9:07 pm

Имате ли пълно доверие на вашите приятели???


Последната промяна е направена от на Съб Юни 09, 2007 2:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyПет Юни 08, 2007 10:55 pm

Хм...трудно е да ви отговоря...Имам близки хора и на всички казвам различни неща.Не че ги лъжа просто различни неща от живота си.На един приятел мога да говоря за любов,на друг за родители иии така.Мога да имам пълно доверие само на тези,които го заслужават! Smile


Последната промяна е направена от на Пон Юни 18, 2007 10:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyСъб Юни 09, 2007 6:29 am

Имам пълно доверие на приятелите си,защото те вече са ми доказали тяхното приятелство и аз нямам никакви съмнения спрямо тях!!!Но все пак трябва а се има пълно доверие само на тези приятели които са го заслужили!!!
Върнете се в началото Go down
BeCaUsE I L{}vE YoU
Модератор
Модератор
BeCaUsE I L{}vE YoU


Брой мнения : 90
Age : 30
Registration date : 09.06.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyНед Юни 10, 2007 1:52 pm

Аз имам доверие на всичките си приятели,така де поне на тези,които го заслужават.Повечето са го и доказали.Имам си 2 приятелки,на които споделям абсолютно всичко и до сега те нищо не са казали...Освен едничката,ама...Тоо...Беше друг въпрос
Върнете се в началото Go down
Lost_Angel
Новак
Новак
Lost_Angel


Брой мнения : 12
Age : 30
Registration date : 11.06.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyПон Юни 11, 2007 10:14 am

Да,на тези,които го заслужават. Smile
Върнете се в началото Go down
bika
Новак
Новак
bika


Брой мнения : 18
Age : 27
Registration date : 18.06.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyПон Юни 18, 2007 4:09 pm

Аз ако вярвах нямаше ся да пиша в тоя форум

Кирилизирах

Сисчу
Върнете се в началото Go down
http://www.bikaaa.dir.bg
Ани
Фен
Фен
Ани


Брой мнения : 66
Age : 31
Registration date : 07.07.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyСъб Юли 07, 2007 4:18 pm

Само на теэи,който заслужават
Имам пълно доверие само на двама човека...Единия съм самата аз,а другия е най-добрата ми приятелка... Wink
Върнете се в началото Go down
MoHuTo
Фен
Фен
MoHuTo


Брой мнения : 60
Age : 33
Registration date : 08.06.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyСъб Сеп 01, 2007 6:34 pm

Може да се има пълно доверие на приятелите, но само на тези които го заслужават, а това е трудно да определиш кой заслужава доверието ти и кой - не..
Върнете се в началото Go down
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=22807
Lips`Of`Angel
Новак
Новак
Lips`Of`Angel


Брой мнения : 38
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? EmptyВто Сеп 04, 2007 12:18 am

MoHuTo написа:
Може да се има пълно доверие на приятелите, но само на тези които го заслужават, а това е трудно да определиш кой заслужава доверието ти и кой - не..

Ми тей е незнаеш просто в кой момент някой, който ти се пише приятел ще се обърне с/у теб...
Върнете се в началото Go down
http://lipsi.aha.bg/
Sponsored content





Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?   Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трябва ли да се има пълно довериее на приятелите?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Life :: Училище и приятели-
Идете на: