Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Обяснение

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Обяснение   Обяснение EmptyНед Юли 01, 2007 5:52 pm

Този форум не е достъпен за обикновенните потребители те дори може и да не знаят за съществуването му така че тук е вашето място.Можете да обсъждате предложенията опакванията и потребителите(и всичко друго каквото се сетите) И все пак това не е чат обсъждайте само теми за потребителите форума и неговото развитие Wink
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyНед Юли 01, 2007 10:40 pm

Хубаво е да има подобна тема,все пак и ние трябва да имаме някакъв съвет,нещо от сорта,ала-бала... Laughing


Последната промяна е направена от на Нед Юли 29, 2007 7:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyНед Юли 01, 2007 11:31 pm

Да и аз така мисля
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПет Юли 27, 2007 2:09 pm

Ами така де, като трябва да обсъждаме потребителите, аз най-много мразя тези дето се регистрират, и после не влизат изобщо! Тъпа работа!
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyНед Юли 29, 2007 7:22 pm

Blue Fairy написа:
Ами така де, като трябва да обсъждаме потребителите, аз най-много мразя тези дето се регистрират, и после не влизат изобщо! Тъпа работа!

Мда, съгласна съм. Егати безотговорността! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyСря Авг 01, 2007 6:41 pm

Искам да ви предопредя за най новия потребител Нелка мразеща форума ви!!!Тя е луда и е регистрирана в моя форум пи6е н хората ЛСта и ги кани в Мездра да ядат картофи да пият боза и да ядат суздърма тя е луда и вобще не се казва Нелка а се казва Елена и не е от Мездра еи сега 6а ви пратя ЛС което е пратила тя на една моя потребителкаОт: Nelka
До: Riss1717
Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 3:05 pm
Заглавие: Ela ma ela
1.Ela ma ela
Pod rodnata strqha
da qdem pustarma
da piem boza

2.Ela ma ela
Da se videme
da se zurneme
da ni tupun proglu6i.

3.Ela ma ela
pri mene ela
da se na qdeme
da se vidime

Tova stihotvorenie za teb haresva li ti


не мислите ли че е луда ето още едноОт: Nelka
До: Riss1717
Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 2:56 pm
Заглавие: Sestri4ke
Mila moq rodna sestric az te mrazq i hareswam,no roditelite ni te 4akat i se vaqt a az gi obejdavam 4e si na potoka na gorata i poi6 klasa s kartofi a te ve4e stanaha studeni az gi izqdih 4akame te tuk v Mezdrov Pazradvik Ot Elena rodnata ti sestr a ima6 i mnogo pozdravi i ot Geri tq e tyk oide za posledniq kartof haide ela i ti nie 6a napravim pak o6 li o6e kartofi po prepe4eni kakto gi obi4a6 ela mila moq rona sestrice ama ni predvesti



а те вобще не са сестри и не се познават и ето още едно



От: Nelka
До: Riss1717 [moderator]
Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 1:12 pm
Заглавие: Re: Haide de mili4ka
O sestrice mila rodna i aleks li e ot Mezdra.Roditlite ni ni vikat da se pribirame v domu ni.Haide pribirai se 4akat ni na6ite roisiteli sestrice rodna mila.Pitat te kolko kartofa uiska6 da i svarqt kaji mi kolko za da ne gi bavq
kazaha 4e 6a i napravqta taka kakto gi obi4a6 leko ptipe4eni ah sestrice rodna mila az se krustir Riss1717 a ti za6o ne si se krustila Nelka,ako iska6 se krusti Nelka1717



Те не са сестри тя постоянно иска да става с някои сестра а с мен искаше да става братовчедка



А само искам да кажа нещо на Blue Fairy ти си регистрирана моя форум и нямаш мнения!!!
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyЧет Авг 02, 2007 9:22 am

Ами да, така става, че компютъра ми е развален и имидхоста на форума ти ми е спрян и не мога да влизам в него.
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПет Авг 03, 2007 2:47 pm

Алекс, тази е ужасна! Не мога да смогна! Моля всички модератори да се мобилизират. ВСИЧКИ НЕЙНИ МНЕНИЯ ДА СА ИЗТРИВАНИ!!!! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Регисрира се във всички форуми. Баннала съм нейния майл, но не мога да намеря ИП адреса, ако може някой да ми го даде. Мерси предварително на Алекс, тая е луда. Кво да се очаква все пак е на 11 Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПет Авг 03, 2007 8:15 pm

Не не е на 11 а на 15
Една нейна комшийка ми го каза тя се казва Росица ааа и да спомена и тя е луда И аз и слойих бан защото тя тормозе6е всички в моя форум и ги канеше в Мездра да и стават сестри и братя а на мен ми каза да сум и станала братовчедка тая само следи форумите и седи там!!!Всички се оплакват от нея и има вероятност форума да загуби интерес заради нея както стана и с моя форум аз и сложих бан ама тя са регистрира от друг Ай Пи адрес тя изка да направи всичко само да съсипва форумите на деугите!!!Тя се пи6е Нелка а всъщност се казва Елена казва че е от мездра а всущност е от Пазражик не знам ще видя за Айпито ама нз не съм сигурна пък и тя се регистрра под различни и в моя форум се регистрир 2 пъти и със различен имейл тя е опасна предупреждавам ви!!!
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПет Авг 03, 2007 8:28 pm

За да ви докажа че не ви лъжа че е луда ша ви пртя няколко ЛСта които други потребители са ми се оплаквали от нея ето вижте какви глупости е писала тя!!!
От: Nelka Lovi4 Riss1717
До: Riss1717
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 3:42 pm
Заглавие: Izrodke Отговорете с цитат на съобщението
Mazna Riss1717 ela v Mezdra ma ela i se bij s men ela i se bori s men ela i se deri s men ela i kaji na men za6o me mrazi6 no i az te mrazq da zna6 pro4eti sledva6oto LS oina4e nqam da spra da ti pi6a LSta i 6e se borq s teb do krai da znae6

_________________
Lov4i Riss1717 i Gergana.Te sa moite sestri az gi obi4am Geri ti si mi sestrica mila rodna a Riss1717 e i moj brat i moq sestra no kato li 4e pove4e brat,no i sestra tq qde kartofi i te vse i padat ot ustata a Gergana i gi vzema kogato padnat i i gi izqda







Ето още едно!!!
От: Nelka Lovi4 Riss1717
До: Riss1717
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 6:21 am
Заглавие: Lubov moq obi4ammte Отговорете с цитат на съобщението
Obi4am te ti si lubovta na jivota mi ti si qstrebut ti si celta mi ti si pesenta mi ela ma ela v Mezdra ela da qdem pusturma da piem boza.Spomnq6 li si kogato s Gergana dojdohte v Mezdra i kogato tq ti izqde kartofa ot ustata ti kak se qdosa no i kakse zaradwa ti klaza 4e isak6 da se ojeni6 za men i da imame deca az pisah na Aleks i tq mi pisa 4e 6qla da te progoni ot foruma i te obidi i kaza 4e az nqmam ravna i 6e me napravi dori ADMINISTRATOR a te 6e te progoni za vinagi razbra li taka 4e tq e zla i gadna Aleks e takava ela Mezdra i 6a ti razpravqm pove4e 6a pokanim i Gergana da dojde da qdem pak kartofi i da obijdame Aleks ni60o 4e tq ni e bratov4edka tq e mnog TUPA i ZADRUSTENA kak moje da ne mi otgovarq na LS a ti pone mi otgovarq6 ama i za teb mislq 4e si mnogo TUPA i GROZNA no vupreki tova si mi sestra i az t obi4am mila oq rodna sestrice iskam pak da te vidq az imam samo edna tvoq snimka ot mkomenta kogato Gergana ti maha tuku6o padnaliq kartof ot ustata OBI4AMTE sestrice mila rdna rodna i narodna kak 6a si baqme pesni kak 6a i lupim deca Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Jelaq te tuk isega v Mezdra ela i nare4i me sestra da si pripomnim predi kartofa da ovri kakvo e LUBOVTA Ti si mi lubimata sestra i brat lubimata sestra i lubimiq brat

_________________
Lov4i Riss1717 i Gergana.Te sa moite sestri az gi obi4am Geri ti si mi sestrica mila rodna a Riss1717 e i moj brat i moq sestra no kato li 4e pove4e brat,no i sestra tq qde kartofi i te vse i padat ot ustata a Gergana i gi vzema kogato padnat i i gi izqda




Е с това горното мисля че ви доказвам че е луда ама ето още едно!!!



От: Nelka Lovi4 Riss1717
До: Riss1717
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 5:12 pm
Заглавие: Ahhhhhhhhhhhhhh moq LUBOV Отговорете с цитат на съобщението
Obi4am te mila moq celuvam te vinagi vsqka no6 vsei den vselki mik ti ne si ravna na nikogo Obi4am te kakto ne sum obi4ala nikoq druga ti me pleni s tvoite dumi ti si lubov moq ti si nepovtorima ti si mi sestra no az sum vlubena v teb kakto ne sum obi4ala nikoq moq druga sestra ti obi4a6 li me

_________________
Lov4i Riss1717 i Gergana.Te sa moite sestri az gi obi4am Geri ti si mi sestrica mila rodna a Riss1717 e i moj brat i moq sestra no kato li 4e pove4e brat,no i sestra tq qde kartofi i te vse i padat ot ustata a Gergana i gi vzema kogato padnat i i gi izqda
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПет Авг 03, 2007 8:33 pm

От: Nelka Lovi4 Riss1717
До: Riss1717
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 3:46 pm
Заглавие: Pipilota Отговорете с цитат на съобщението
Obi4am te obi4am te bodra kato sluncesilna i jestoka znaqqqqqqq oOoOOoo obi4am te eeeee obi4am teeeeee jelaq te vuv Mezdra tuka i sega da peqqqqqqqqq aa a a a obi4am teve e e Ela ma ela v Mezdra ela da qdem Kartofi v boza ma ela ma ela

_________________
Lov4i Riss1717 i Gergana.Te sa moite sestri az gi obi4am Geri ti si mi sestrica mila rodna a Riss1717 e i moj brat i moq sestra no kato li 4e pove4e brat,no i sestra tq qde kartofi i te vse i padat ot ustata a Gergana i gi vzema kogato padnat i i gi izqda



От: Nelka Lovi4 Riss1717
До: Riss1717
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 3:44 pm
Заглавие: Eva longoriq Отговорете с цитат на съобщението
Ti Mazna Riss1717 si KAYGBFTFVTGHG@@^^6t79^^$%78y7%%#44ry##@@


F*K* YoU Riss1717



Lovi4 ve az mn te Lovi4 end My Love is soo big for you but i Love you kisses mace ti se mn skladka ni6o 4e si GROZNA i TUPA

_________________
Lov4i Riss1717 i Gergana.Te sa moite sestri az gi obi4am Geri ti si mi sestrica mila rodna a Riss1717 e i moj brat i moq sestra no kato li 4e pove4e brat,no i sestra tq qde kartofi i te vse i padat ot ustata a Gergana i gi vzema kogato padnat i i gi izqda


Забележете какви отношения а те дои не се познават!!!



rendeer От: Nelka Lovi4 Riss1717
До: Riss1717
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 10:27 am
Заглавие: Kuku frn Отговорете с цитат на съобщението
Ela m aela v Mezdra ela da poiiem boza da qdem suzdarma da qdem slaninana da ni e puln godina da ni se rajdat praseta koko6arnik da e pulen i roditeli s kartofi da ni 4akat u doma v Mezdrenskata gora

_________________
Lov4i Riss1717 i Gergana.Te sa moite sestri az gi obi4am Geri ti si mi sestrica mila rodna a Riss1717 e i moj brat i moq sestra no kato li 4e pove4e brat,no i sestra tq qde kartofi i te vse i padat ot ustata a Gergana i gi vzema kogato padnat i i gi izqda


От: Nelka Lovi4 Riss1717
До: Riss1717
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 5:20 pm
Заглавие: Ela tuk i sega Отговорете с цитат на съобщението
Pei go v pesen






Ela tuk i sega ela pri mene ela da qdem pustarma da piemmmm bozaaaaaaa a ela li ela sus mene e la v Mezdra ela pri mene ela 4akat ni roditeli s tenjeri s kartofi




Haresa li ti pesenta mi pi6i mi ina4e 6a te susipq ot LS

_________________
Lov4i Riss1717 i Gergana.Te sa moite sestri az gi obi4am Geri ti si mi sestrica mila rodna a Riss1717 e i moj brat i moq sestra no kato li 4e pove4e brat,no i sestra tq qde kartofi i te vse i padat ot ustata a Gergana i gi vzema kogato padnat i i gi izqda
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyСъб Авг 04, 2007 10:52 am

Ako ne e takame izvinete ama......Мисля,че Нелка от този форум администратора е тази Нелка която създава проблеми защото тя се регистрира 2 пъти в моя форум и сега си е сменила името на
Nelkalee та така де аз само така мисля но това е все някаква улика
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyСъб Авг 04, 2007 11:17 am

Еи сега ще ви пратя как и изглежда профила сних екратна и на едно мнение дето е писала и да видите че нещата съвсем си съвпадат по подписа и че най добре приятелка с DaMn`LaDy и аватара и и това и онова всичко се съвпада ето вижте!!!




http://alex99.forumi.bg/vp2579.html#2579 ei tuka i vijte profila i se uverete ami
Върнете се в началото Go down
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПон Авг 06, 2007 6:52 pm

Господи, наистина незнам. Съмнявам се Нелка да го направи, но ако наистина е тя, аз ще се махна от този форум. Нямам нищо общо с това момиче, което прави тези неща. Но знаеш ли Алекс, мисля че всичко е нагласено. Може би тя само копира Нелка, въпреки че наистина не мога да го докажа. Незнам наистина много съжелявам, но не понавам това момиче. И аз съм изправена пред същия проблем.... Алекс, ако искаш пиши по ЛС, нека се опитаме да разберем истината, защото и аз съм в неведение, както и ти...
Върнете се в началото Go down
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyВто Авг 07, 2007 3:39 pm

Наистина тая не съм аз сега ше и променя името и ще има бан ако успея и по IP. Aз сега нямам как да влизам така че ако има и други такива потребители модераторите да им трият мненията а аз или другата админка ще им дадем и БАН. Ще и сменя и името за да не си помисли някой че това съм аз

ПП Тъй и не разбрах какво става с DaMn`LaDy и †•ALeX`cOoL•†.Закакво се скарахте? Какво стана?
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyВто Авг 07, 2007 3:44 pm

Смених и името на potrebitel s ban Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyЧет Авг 09, 2007 12:17 pm

Нелке, невероятна си. Много те обичкам и много ми липсваш Sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyЧет Авг 09, 2007 5:58 pm

Оф божеееее тая е ужасна! Просто не знам какво да правя, а не знам в чата кой в крайна сметка е Ti_na_mene_ban_li_6a_slaga6 но определено много ме изнерви! Кой беше тоя или тая, даже това не знам!
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyЧет Авг 09, 2007 8:14 pm

Това е същия индивид, който nelka прекръсти на potrebitel s ban. Това момиче, доколкото разбрах от Alex се представя за моя сестра и си измисля някакви историй, които сме преживяли заедно. Аз дори незнам как се казва?! Ужаси, хората имат прихически отклонения....
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyЧет Авг 09, 2007 9:05 pm

Относно последното - ОСОБЕНО ТЯ! Ще ви каж имам една приятелка, която напоследък има навика да казва на тъпите работи че са "Луда крава" и като и казах за тая или тоя (и това даже не знам) и каза " Ами явно тая е психично болна Луда Крава!" и е напълно права според мен, макар че да не обиждаме хората сега, да кажем че просто нещо с психиката и е зле...
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyЧет Авг 09, 2007 11:20 pm

Мда права е както приятелката ти, така и ти. На това му се вика развинтена фантазия. Дощяло й се е на момичето, ама нещо се опира на мой гръб. Да не се подхлъзне, защото ако реша че трябва да падне ще падне не по дупе, а по глава - така боли повече. За сега ще се правя, че не съм видяла и прочела нищо, но ако продължи да лъже ще си търся правата вече. Пък да видим кой ще спечели тогава... Аз не водя война, но ако й обявя дуел печеля на 200% Smile Съгласна съм със Зорито и приятелката й, надявам се да не повярвате на това детенце, което измисля тези неща. Smile
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyЧет Авг 16, 2007 6:24 pm

Детенце, детенце, ама доколкото разбрах не е чак толкова малка!ама нищо, аз ще се опитам да помагам в разрешаването на този огоооомен проблем! Обяснение 521828
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПет Авг 17, 2007 10:19 am

Именно там е работата, че хич не е малка, а какво държание има... Обяснение 521828 Загря за нея Обяснение 91996
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПет Авг 17, 2007 11:06 am

В действителност тя на колко беше???
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение EmptyПет Авг 17, 2007 11:24 am

Уж на 15 ама не знам дали това не е последната лъжа...
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
Sponsored content





Обяснение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обяснение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За форума-
Идете на: