Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Обяснение

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение - Page 2 EmptyПет Авг 17, 2007 11:29 am

Не мога да ти обясне как знам,но тя не е тя не се казва Нелка и е мъж и е много по-голям от 15!!!За съжаление вече е късно да разбера повече много е късно пак на мен пак на ме мен!!!
Върнете се в началото Go down
Cristalnoto Bonbonche
Модератор
Модератор
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 246
Age : 27
Registration date : 11.06.2007

Обяснение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение - Page 2 EmptyПет Авг 17, 2007 11:31 am

Да, ама така е, какво да се прави!
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение - Page 2 EmptyПет Авг 17, 2007 11:40 am

Винаги нещо става и нещата се объркват честно казано вече не ми пука за тоя защото заради него стаан нещо което преобърна живота ми и сега ще си нося последствията!!!Да се спасява само ме дразни това,че през това време е наблюдавал отношнията ми с хората от форума и ви предупреждавам ако тук се ергистрира ведна с името Анонимна веднага и слагайте бан тя е Гурбие една луда цигънка Беренисе или какват ще да е Кралицата на простотията!!!
Върнете се в началото Go down
~Bqsna*na*Bog~
Безследно Изчезнала
~Bqsna*na*Bog~


Брой мнения : 385
Localisation : В кошмарите ти!!
Registration date : 08.06.2007

Обяснение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение - Page 2 EmptyСря Авг 29, 2007 9:46 pm

Божееее, хората нямат ли си друга работа, а правят само на администраторите и модераторите излишна работа?! Обяснение - Page 2 521828
Върнете се в началото Go down
Таря Турунен
повече от фен
повече от фен
Таря Турунен


Брой мнения : 136
Age : 31
Registration date : 09.06.2007

Обяснение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение - Page 2 EmptyПет Авг 31, 2007 1:17 pm

Hora ajde kazwam wi Sbogom edin `owek ot tuk mi prowali viwota wseki den wlizam, i wse ne ste me mahnali ot moderatorskoto mqsto e mahnete me naj nakraq!!!
Върнете се в началото Go down
nelka
Администратор
Администратор
nelka


Брой мнения : 404
Age : 32
Registration date : 08.06.2007

Обяснение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение - Page 2 EmptyПон Сеп 03, 2007 6:00 pm

Таря Турунен написа:
Hora ajde kazwam wi Sbogom edin `owek ot tuk mi prowali viwota wseki den wlizam, i wse ne ste me mahnali ot moderatorskoto mqsto e mahnete me naj nakraq!!!

Ок махаме те
Върнете се в началото Go down
http://nelkalee.phpbb24.com
Sponsored content





Обяснение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяснение   Обяснение - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обяснение
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: За форума-
Идете на: